Rahvusvahelisel sotsiaaltöö päeval tunnustati Eesti parimaid sotsiaalala töötajaid

Lisatud 18. märts 2014

Täna, RAHVUSVAHELISE SOTSIAALTÖÖ PÄEVA pidulikul tähistamise üritusel tunnustas Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon (ESTA)  parimaid sotsiaalvaldkonna töötajaid ning anti üle 2013 aasta tiitlid.

Sotsiaalministri tänukiri sotsiaalvaldkonnale panustatud aja, töö ja pühendumuse eest sai EATL-i Lõuna-Eesti piirkonnajuht ja Mäe-kodu kasvataja Marina Sepp.

Aasta hoolekandeasutuse juht 2013 on Marika Aus; aasta hooldustöötaja 2013 tiitli pävis Maire Tobre; tiitli aasta sotsiaaltöötaja 2013 sai Aita Brandt-Kure, Tiitliga elutöö tegija sotsiaalvaldkonnas pärjati Liida Kaare ning aasta ESTA liige 2013 on Koidu Saia. 

Tervituskõnedega esinesid Taavi Rõivas, Margus Tsahkna, Merike Martinson, Karin Tammemägi, muusikalise elamuse pakkusid Sirje ja Väino Puura. 

Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon (asutatud 2004) on vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on sotsiaaltööd tegevate ja seda väärtustavate inimeste ning sotsiaaltöö valdkonnas tegutsevate mittetulundusühingute ühendamine sotsiaalse heaolu, sotsiaaltöö ja sotsiaaltöö kultuuri edendamiseks ning sotsiaalpoliitika kujundamiseks; ühenduse liikmete kutsealaste huvide esindamine ja kaitse. 

Lisainformatsiooni Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni ning sotsiaaltöötajate päeva kohta leiate kodulehelt www.eswa.ee .

Kontakt

Eesti Asenduskodu
Töötajate Liit
Telefon: 56 909 770
E-mail: info@eatl.ee
www.eatl.ee