02. juunil Paides “Laps Vajab Perekonda”

Lisatud 28. mai 2013

LAPS VAJAB PEREKONDA
Perekond on ilmaelu tugisammas, selle loomine ja hoidmine saab alguse meist endist. Tule, kõnnime koos Eestimaa südames selle nimel, et igal lapsel oleks turvaline perekond!
2. juunil 2013 toimub Paides suur perepäev, kus osalejad annavad oma panuse teadlikkuse tõstmiseks, et iga laps vajab kasvamiseks turvalist ning armastavat peret. … Üritus on kõigile tasuta. Põnevust ja avastamisrõõmu jagub igas vanuses lastele ja noortele.
Kogu päeva on avatud: batuudid, Lõvi Leo ja Nublu osavusmängud, Lennusadama ekspositsioonid, seiklusrada, ronimissein, murumängud, näomaalingud, patside punumine, Paide Huvikeskuse töötoad, titeasjade- ja raamatuturg, mänguväljak ja pannikoogiala. Kohal on ka motomehed oma mootorratastega.
Päevakava:
10.30 Kogunemine ja registreerimine Paide keskväljakul 11.00 Avamine ja kõndimise start 12.45 Finiš Lembitu pargis 13.00 Laste kontsert & mustkunstnik Fred-Erik Johanson 14.00 Kontsert jätkub: Luisa Värk ja Alen Veziko, klahvpillidel Priit Sootla, kontrabassil Eduards Glotovs 15.00 Perefilm Paide kinos 16.00 Ürituse lõpp
Üritus toimub Paide linna, Oma Pere, Igale Lapsele Pere, SEB Heategevusfondi ja LIONS Eesti piirkonna ühisel jõul ja nõul.

Kontakt

Eesti Asenduskodu
Töötajate Liit
Telefon: 56 909 770
E-mail: info@eatl.ee
www.eatl.ee