Uudised

Lastega ja Lastele

Processed with MOLDIV

Aita tunnustada, tunnustusauhind „Lastega ja lastele“ ootab nominente

Tänasest saab igaüks esitada nominente auhinnale „Lastega ja lastele“. Tunnustamist väärivad lapsed, noored, täiskasvanud, ettevõtmised ja ühendused, kes on värskete algatuste või pikaajalise tegevusega oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse.

Tunnustust jagatakse kolmes kategoorias: „Lapse suur tegu“, „Muutuste looja“ ja „Elutöö preemia“. Lisaks tunnustab lastest ja noortest koosnev komisjon ühte tunnustusauhinnale esitatud kandidaatidest, kelle tegevus on laste ja noorte silmis olnud silmapaistvaim. Nominente saab esitada õiguskantsleri kodulehe kaudu 20. aprillini. Laureaadid kuulutatakse välja 1. juunil toimuval tunnustussündmusel Õiguskantsleri Kantseleis.

 

Processed with MOLDIV

2014. aastal esmakordselt välja antud tunnustusauhinna „Lastega ja lastele“ algatajateks on kuus laste heaolu väärtustavat organisatsiooni: MTÜ Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit, MTÜ Lastekaitse Liit, MTÜ Oma Pere, MTÜ SEB Heategevusfond ja Õiguskantsleri Kantselei. Tutvuge ka eelmiste aastate laureaatidega.

Aita tunnustada lapsi, noori, täiskasvanuid ja ettevõtmisi, kes on teinud enam, kui neilt oodatud, et panustada laste ja noorte heaolusse. 2017. aasta nominente saab esitada 20. aprillini õiguskantsleri kodulehel.

 

Lisainformatsioon:

Triin Lumi, MTÜ SEB Heategevusfondi tegevjuht, Tel: 51 67 369, info@heategevusfond.ee

Vladimir Svet, õiguskantsleri nõunik, Õiguskantsleri Kantselei, Tel: 693 8426, vladimir.svet@oiguskantsler.ee