Triin Lepik

3Q0A3439

Aasta töötaja: Triin Lepik (Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskus)

Triin on Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskus (endise nimega Pärnu Lasteküla) töötanud alates 2014. aastast, kuid vabatahtlikuna on ta asenduskoduga seotud olnud juba aastaid.

Triin on märkaja – ta näeb ka väga väikesi arengulisi muutusi lapses, oskab last  tunnustada ja tagant utsitada.

Triin on kuulaja ja tegutseja –  on nii tavaline ja loomulik, et Triin istub lapsega elutoas, käes on tal õmblustöö ja samal ajal kuulab, kuidas laps kodus antud lugemist ette loeb või jagab  laps mõnd päevasündmust või küsib Triinult nõu.

Triin on koostegutseja – Üheskoos mõeldakse, mida ette võtta, kuhu minna, kuidas peremaja kulusid kokku hoida nii, et säästetu eest oleks võimalik mõnd väljasõitu organiseerida. Ta leiab alati aega laste jaoks, on need siis ühised matkad  ja üritused või kodused lauamängud. Samas oskab ta vaikselt laste kõrval toimetada nii, et lapsed ei märkagi, et Triinu tähelepanu püsib neil.

Triin on pereema  – pliidil podiseb mõnus supp, lapsed on ümber Triinu ja see naer, Triinu helisev, nakatav naer – see on nii kodune.

Triin on ääretult vahva ja südamlik, tema oskus asju lahendada läbi positiivse huumori võiks olla eeskujuks kõigile. Ta on põhimõttekindel, julgeb avaldada arvamust ning oskab põhjendada oma seisukohti.

Triin on hinnatud ja armastatud pereema ning kolleeg.

Pildid by Kaido Kabral

 

Kontakt

Eesti Asenduskodu
Töötajate Liit
Telefon: 56 909 770
E-mail: info@eatl.ee
www.eatl.ee